
Interviul dragostei – Yssa: “Eu cred ca dragostea nu se poate cataloga ca prima sau a doua”
1. Iubirea… este cel mai frumos sentiment. 2. Valentine’s Day… eu cred ca ar trebui sa sarbatorim sarbatorile noastre intai si sa promovam traditiile romanesti,














