
Interviul iernii – EL Radu: “Mos Craciun… esti TU!”
1. Iarna este… un anotimp al retrospectivelor si al gandurilor legate de viitor, este sezonul cand ador sa merg la casa parinteasca si sa-mi iau

1. Iarna este… un anotimp al retrospectivelor si al gandurilor legate de viitor, este sezonul cand ador sa merg la casa parinteasca si sa-mi iau

1. Iarna este… un anotimp magic. ❄️ 2. De sarbatori nu… tin cont de calorii. ? 3. Colindele sunt… o slabiciune de-a mea, desi nu

1. Iarna este… copilarie. 2. De sarbatori nu… uit sa fiu copil! 3. Colindele sunt… magice si sfinte. 4. Ador mirosul de… brad, vin cu

1. Iarna este… anotimpul meu preferat. 2. De sărbători nu… trebuie să mănânci mult. :))) 3. Colindele sunt… despre Dumnezeu și Oameni. 4. Ador mirosul

1. Iarna este… pufoasa. 2. De sarbatori nu… sta singur! 3. Colindele sunt… poarta spre Rai. 4. Ador mirosul de… brad. 5. Imi amintesc ca…

1. Iarna este… poveste. 2. De sarbatori nu… fii trist! 3. Colindele sunt… cantece ingeresti. 4. Ador mirosul de… vanilie. 5. Imi amintesc ca… atunci

1. Iarna este… prea frig. :)) 2. De sarbatori nu… ratez ocazia de a merge acasa. 3. Colindele sunt… cele care completeaza atmosfera minunata de

1. Iarna este… frig. :)) Dar este si frumos, pentru ca vin sarbatorile si petrecem mai mult timp alaturi de cei dragi. 2. De sarbatori

Bradul… este simbolul lunii decembrie, mirosul de brad, fulgii de zapada toate astea te fac sa uiti de tot si de toate. Craciunul… reprezinta familia,

1. Iarna este… singurul moment cand te poti bate cu zapada. 2. De sarbatori nu… ma pot abtine sa mananc cozonac. 3. Colindele sunt… cele